На чемпіонаті світу з пара армрестлінгу спортсмени з Житомирщини здобули 4 медалі

опубликовано: 2018-10-22T09:20:00+00:00

Серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (УОРА) та з порушеннями зору де було розіграно 70 комплектів нагород. Право на участь у чемпіонаті світу у складі національної збірної команди України вибороли 8 спортсменів з Житомирської області на чолі зі старшим тренером збірної команди Житомирської області Геннадієм Данюком.  У підсумку змагань Національна збірна команда Україна посіла третє загальнокомандне місце на чемпіонаті світу. Доробок спортсменів від Житомирської області (всі із міста Новоград-Волинський та району) у загальному кошику національної збірної команди України склав 4 медалі: 1 срібло та 3 бронзові медалі чемпіонату світу. Срібну нагороду на ліву руку здобув Геннадій Данюк (ураження опорно-рухового апарату). БРОНЗОВІ нагороди вибороли: Олександр Хіміч (на ліву та на праву руки) в категорії до 100 кг. (порушення зору) та Світлана Дроздюк (на праву руку) в категорії до 65 кг (ураження опорно-рухового апарату). Усі спортсмени являються представниками ЖРЦ "ІНВАСПОРТ", вихованцями Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи-інвалідів та членами спортивного клубу «Фенікс» для осіб з обмеженими фізичними можливостями (м.Новоград-Волинський). За матеріалами ЖРЦ «Інваспорт» https://www.facebook.com/invasport.zt/